Acil telefon numaraları:

Veterinerler:

Veteriner Hasan Ulas Gökduman
Gökova  0533 475 27 71

Veteriner Göksel Bayramlı
Gökova 246 6629

Yasemin Ilseven 0531 491 8935
(GAS-Der. Sokak Hayvanları Çalışma Gurubu Görevlileri)

Jane Patterson      243 5793
(For English)

GAS Dernegi  ofis 243 4334


Itır nur içinde yatsın, toprağı bol olsun
-
Onu unutmayacağız!

Akyaka sokak hayvanlarının anasını, değerli görevlimiz, sevgili arkadaşımız, Itır İnselbağ'ı gecen Cuma Günü (23.07.10) kaybettik.

Bir çok Akyaka'yı seçen insan gibi Itır da bu beldeye sadece yerleştiği için değil, yeni oluşan bu karma toplumumuzda kendi seçtiği göreviyle somut ve kıymetli bir yer aldı. Sokak hayvanlarının bakımını üstlendi ve vazifesini tutkulu bir şekilde yerine getirdi.

Bizim sokakta yaşayan köpek kedi bakanların hayatını ve görevini zorlaştıran bir kaç sakinin yersiz girişimlerine rağmen Itır her zaman güler yüzlü idi ve görevinden vazgeçmedi.

Sokak hayvanlarımızın sağlıklı, aşılı ve bakımlı olmasının büyük bir payı da Itır'ındı. Eksikliğini hissediyoruz, çok üzgünüz.

Görevlilerimize, bu vazifeye devam edenlere ve hep sokak hayvanlarıyla uğraşan diğer arkadaşlarımıza çirkin davrananları kınıyoruz. Onların görevlerinin sosyal bir görev olduğunu, topluma büyük bir katkıları olduğunu ve hepimizin saygısına değer bir iş yaptıklarını vurgulamak ve önemle hatırlatmak isteriz.

Teşekkür:

Itır'ın cenazesini tüm katılanlara sıcak, dayanışmalılı ve teselli eden bir olaya çeviren Sayın Hüseyin Hocamıza, Muhtarımız Mehmet Datça ve Belediye Başkanımız Ahmet Çalca'ya içtenlikle teşekkür ederiz.

home - thanks and good byeItır İnselbağ için 30 Temmuz Cuma Günü, saat 10.30'ta, Belediye Parkında bir anma toplantısı düzenlenecektir. Tüm dostları davetlidir!


Itır İnselbağ’ın Anısına/Yaşam Ve Ölüm Üzerine Düşünceler
SALİHA YAZGAÇ